PROTEBE

Naši sponzoři

Logo MHMPNadace Jedličkův ústav   l net4gas 

 l mcpl  l mcp4 

albi logo 02  l ceps

l mz     

   l rsts 

  detail top vision s.r.o. profesn vzd l v n   menu logo panter

Zvěrokruh   FilmGame

Breno  Efko

Filmexport  Bezvatriko.cz

vseprotisk  Pletiva dobrý

Grooters  Padawan

Bambule  Silic media

Fantom Print  Super ZOO

AVE

Víkendové akce

     Všechny akce pořádané naším spolkem jsou otevřené pro širokou dětskou veřejnost, t.j. pro děti a mládež od 6 do 18 let (u některých akcí je s ohledem na jejich náplň uveden vhodný věk účastníků).
 
POBYTY S RODIČI – NABÍDKA
 
* Pobyty jsou určené pro rodiče a jejich děti a mládež bez věkového omezení – špatně adaptabilní v novém kolektivu a prostředí .
* Formou práce dochází zejména svým skloubením aktivní zábavy pro děti a mládeže a možností odpočinku a relaxace pro dospělé,
* Každá rodina je vždy ubytována samostatně.
* Cenově výhodné - ubytování x cena pobytu (zlatý střed)
 
b) splnění časového harmonogramu:
 
28.12.2014 – 2.1.2015 – Silvestrovský pobyt zaměřený na sport, turistiku, koupání v bazénu, hry, zábavu a tanec. Celkový počet 35 dětí a mládeže, z toho15 s handicapem.
 
12.6. 2015 – 14.6. 2015 – Před-táborový sraz – adaptační víkendový pobyt pro nové uchazeče o tábor, seznamovací hry, zapojení do nového kolektivu. Celkový počet účastněných byl 35 z toho 10 lidí s handicapem.
 
2.10.2015 – 4.10. 2015 – Po-táborový sraz byl spojen s prohlížením fotografií z tábora, vzpomínání na zážitky, zhodnocení ročníku a příprava na další ročník, obohacení pobytu byla drakiáda. Účastníků na srazu bylo 40 z toho 10 s handicapem.
 

     Z ohlasu spokojených rodičů, kteří si informace o naší práci navzájem předávají a pomáhají tak rozšiřovat náš kolektiv víme, jak velmi jsou tyto akce důležité nejen pro relaxaci dětí a pro zlepšení jejich fyzické kondice, ale též pro uvolnění psychické zátěže v rodině. Forma pravidelné činnosti nabízí rodinám pocit klidu a jistoty, zejména však pomáhá adaptaci problémových dětí v mimoškolním prostředí a v novém kolektivu. Děti mají možnost si podle nabídky volit akci podle svého zájmu, délky pobytu a jeho zaměření, v neposlední řadě i podle finančních možností. Těší nás, že rodiče často podmiňují účast na našich akcích dobrými výsledky ve škole, že náš dorost obětuje vlastní kapesné či výdělek z brigády na úhradu pobytu, jen aby mohl být mezi námi, mezi svými, no prostě…. mezi kamarády.